Танці - це спорт чи мистецтво?

От чесно, суперечок з цього питання було маса! Але по скільки я танцював у двох організаціях, одна з яких, називає танці танцювальним спортом, інша спортивними танцями, я дозволю собі висловити суб'єктивну, особисту думку. У нашій країні спортивні танці і танцювальний спорт - це два (!) Різних види спорту!

Танцювальний спорт складається з: черлідингу, брейк дансу, рок'н'ролл, бальних танців.

Бальні танці в обох організаціях - це 10 танців, які абсолютно однакові, що робить наявність двох видів спорту з тими ж танцями, ще більш абсурдним.

Танцювальний спорт - це організація, яка спочатку бажає опинитися в олімпійському спорті. (І це станеться)

Спортивні танці - не бачать себе в олімпійському спорті, пояснюючи це тим, що велика складова в бальному танцювання - це мистецтво. З цього проводяться не тільки чемпіонати, а й фестивалі. Блекпул (наприклад проводиться більше 90 років)

Як бути?

Коли ми говоримо про класичному балеті - це мистецтво.

Коли ми говоримо про художню гімнастику - це спорт! І те, і те, виповнюється під музику. Але це різні речі.

Керівники танцювальних організацій рухають, здавалося б, однакові танці в два напрямки, одні в спорт, інші не в спорт. Я прирівнюють це так: (грубо) одні ближче до балету, інші ближче до гімнастики.

У танцях є фігури. Ці фігури можуть інтерпрітіровани (змінюватися).

У фігурному катанні чи гімнастиці теж є фігури, але вони не можуть змінюватися. У своїх танцях, я завжди залишав місце для творчості, без цього не цікаво. (Особисто мені)

Тому що музика різна, тому що танець - це вираження почуттів і емоцій під музику. А вони не можуть бути однаковими завжди.

Я не кажу, що в танцювальному спорті погані танцюристи. Але з кожним роком їх все складніше називати танцюристами. Всередині організації, офіційно, їх називають атлетами. І цим багато сказано. Я був і там, і там. І відвідавши такі фестивалі як Блекпул, UK, International, не зміг відвернутися від мистецтва. І до речі, не тільки я. Це мій вибір!!!

Кожен вибирає для себе, що йому краще. Або навіть так:

Кожен вибирає для себе, що йому краще в даний момент!