21-го вересня у полтавській танцювальній школі Gross-Mcenter, що на вулиці Степового фронту, проводять танцювальний марафон «Полтава, танцюй разом із нами». В рамках марафону майстер-класи для полтавських дітей проводить відомий український танцюрист і суддя численних телевізійних шоу - «Танцують всі!», «Україна має талант», «Танці з зірками», «Модель XL», «Ліга Сміху» - Влад Яма.

Вхід на майстер-класи безкоштовний, але – за запрошеннями. На перший майстер-клас, який Влад Яма розпочинає о 10 ранку, приходять кілька десятків маленьких полтавців у супроводі батьків.

При цьому варто відзначити не лише танцювальний, але і педагогічний талант Ями. Він легко та уміло комунікує із великим гуртом різновікових дітей, постійно утримує їх увагу і, звісно, не забуває демонструвати танцювальні па.

Усіх дітлахів – і тих, у кого виходить, і тих, у кого ні – Влад Яма підбадьорює. І нагадує, що отримати танцювальні навики та їх розвинути у Полтаві можуть допомогти тренери Gross-Mcenter. На підтвердження його слів під час майстер-класу кілька танцювальних рухів демонструють вихованці танцювальної школи – і виходить у них не гірше, ніж у столичного гостя.

Можливо, за час майстер-класу не усі діти змогли вивчити подекуди складні рухи, проте напевно кожен із них отримав заряд позитиву, неймовірні емоції та любов до танцю, які просто випромінював Влад Яма. Моменти із незвичайного дивіться у відео від журналістів 0532.ua.